اورژانس باج‌افزار گروهی متشکل از متخصصان امنیت سایبری در کنار شماست تا بتوانید بدون پرداخت باج، اطلاعات‌تان را به‌صورت کامل بازیابی کنید.

ارتباط با ما

تهران، بلوار فرپوس غربی، بعد از خیابان شقایق، پلاک ۱۱۱، واحد ۱

09193852795

image_layers-1-1
image_layers-1-2
image_layers-1-3
image_layers-1-4
image_layers-1-6
image_layers-1-5
image_layers-1-7
image_layers-1-8
درباره ما

اورژانس باج‌افزار

اورژانس باج‌افزار که از گروهی متخصص امنیت دیجیتال تشکیل شده است، تلاش می‌کند راهکارهایی برای جلوگیری از آلودگی، شکستن قفل و بازیابی اطلاعات دیتابیس‌های آلوده به باج‌افزار را با جدیدترین متدهای روز جهان در اختیار شما قرار دهد.

شناسایی انواع ویروس‌های باج‌گیر، رمزگشایی اطلاعات قفل‌گذاری شده و شکستن قفل

بازیابی اطلاعات انواع پایگاه‌های داده، سیستم‌های ارتباط با مشتری و سیستم‌های حسابداری که توسط باج‌افزار رمزگذاری شده‌اند

راهکارهای تخصصی و کاربردی برای جلوگیری از آلودگی به باج‌افزار و بدافزار و باج‌گیری آنلاین
2520

پروژه های انجام شده

170
+

پروژه های در حال انجام

100
+

سال های همراهی

4890

مشتریان ویژه

درباره‌ی ما

اورژانس باج‌افزار
حذف باج‌افزار و بازیابی اطلاعات

1390

شروع فعالیت

جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی آی‌تی با گرایش امنیت تصمیم می‌گیرند به‌صورت تخصصی روی ویروس‌های کامپیوتری، بدافزار و باج‌افزار کار کنند. در ابتدای این فعالیت تمرکز روی ارائه‌ی نرم‌افزارها و راهکاری مقابله با آلودگی متمرکز بود. از همین رو به مطالعه روی انواع ویروس‌ها، راهکارهای نفوذ و مقابله پرداخته شد. اندکی بعد در شرکت‌های مرتبط با ارائه‌ی لایسنس اروجینال نرم‌افزارهای شاخصی مانند بیت‌دیفندر، کسپرکسی، مک‌آفی و ای‌ست مشغول به کار شدند.
1394

تیم‌سازی

با افزایش تقاضا برای بازایابی اطلاعات و دیتابیس‌های آلوده به بدافزار و باج‌افزار، گروه به فکر ارائه‌ی راهکارهایی برای رفع این معضل افتاد. با توجه به اهمیت داده برای شرکت‌های بزرگ و متوسط و افزایش باج‌خواهی مجرمان اینترنتی، اهمیت بازایابی داده و شکستن قفل داده‌های رمزگذاری شده پررنگ‌تر شد. درنتیجه به‌مرور ارائه‌ی خدماتی تحت عنوان حذف باج‌افزار ضروری می‌رسید. از اینجا به بعد گروه به افزایش دانش و تخصص در این زمینه مشغول شد.

1397

همکاری

با کسب مهارت و تخصص لازم برای حذف باج‌افزار و بازیابی داده‌های رمزگذاری شده، همکاری گروه با شرکت‌های شناخته شده‌ی کامپیوتری آغاز شد. در این زمان شناسایی انواع پلتفرم‌ها، سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری و حسابداری و انواع پایگاه‌های داده، توانستیم بیش از ۲۰۰ پروژه‌ی موفق را ثبت کنیم.

۱۴۰۰

فعالیت مستقل

با افزایش تنوع باج‌افزارها و پیچیدگی باج‌افزارها و باج‌گیرها در سطح جهان، در شهریورماه ۱۴۰۰ تصمیم به راه‌اندازی هویت مستقل خود تحت عنوان اورژانس باج‌افزار گرفتیم. پشتوانه‌ی ۱۰ سال فعالیت در زمینه‌ی مقابله با بدافزار و باج‌افزار و همچنین بروزرسانی پیوسته‌ی دانش و تخصص، می‌توانیم ادعا کنیم اورژانس باج‌افزار به‌عنوان تنها مرجع تخصصی حذف باج‌افزار و بازیابی داده‌ها و پایگاه‌های داده‌ی رمزگذاری شده با ویروس باج‌گیر در ایران است.